• Precyzyjne imadło kątowe BITUXX solidne wykonanie

Symbol: HD15822

Imadło kątowe to praktyczne narzędzie, które pozwoli na przytrzymanie materiału z którym przyszło nam pracować. Pozwoli przykręcić, nawiercić, skleić i zmontować dane przedmioty. Solidne wykonanie sprawi, że sprawdzi się do codziennego użytku, nawet w profesjonalnych warsztatach. Inteligentny projekt pozwoli utrzymać w szczękach dwa takiej samej, lub różnej grubości przedmioty. Maksymalne otwarcie to 105 mm. Wrzeciono pozwala na proste operowanie jedną ręką. Dodatkową zaletą będzie stabilna podstawa, która może zostać przytwierdzona do blatu roboczego. Kompaktowe i lekke sprawdzi się, podczas transportu.

20/30
20/30
143.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 25
Kurier DPD 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Dostępność 57 szt.
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: 739970068

Zostaw telefon

/upload/e-hurtownik/images/Precyzyjne-imadlo-katowe-BITUXX-solidne-wykonanie.jpg

Precyzyjne imadło kątowe

 

Imadło kątowe to praktyczne narzędzie, które pozwoli na przytrzymanie materiału z którym przyszło nam pracować. Pozwoli przykręcić, nawiercić, skleić i zmontować dane przedmioty. Solidne wykonanie sprawi, że sprawdzi się do codziennego użytku, nawet w profesjonalnych warsztatach.

Inteligentny projekt pozwoli utrzymać w szczękach dwa takiej samej, lub różnej grubości przedmioty. Maksymalne otwarcie to 105 mm. Wrzeciono pozwala na proste operowanie jedną ręką.

Dodatkową zaletą będzie stabilna podstawa, która może zostać przytwierdzona do blatu roboczego. Kompaktowe i lekke sprawdzi się, podczas transportu.

 

  • Materiał: Stal
  • Szerokość szczęk: 65 mm
  • Szerokość otwarcia szczęk: 105 mm
  • Rozpiętość 0-62 mm
  • Wymiary: 175 x 175 x 57 mm (dł. x szer. x wys.)

W ZESTAWIE: ✓ 1x imadło kątowe
Inny parametr dodatkowy Szeroki
Parametr dodatkowy Duży
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie